PSS 2019 | Prague 2019-10-26 | 2019-10-26 | mymun

Conference

Prague, Czech Republic

Oct 26 - Mar 29, 2020

355 delegates expected

University Students and High School Students

---

For more information in English please visit: https://www.studentsummit.cz/en/about/

Ambicí Summitu je rozvíjet zvídavost středoškoláků i vysokoškoláků o mezinárodním dění, schopnost kultivovaně a sebevědomě diskutovat, vyjednávat a tvořit si vlastní informovaný názor.


Pražský studentský summit je největší a nejvýznamnější vzdělávací projekt svého druhu ve střední Evropě. Za 25 let své existence nadchl doslova tisíce svých účastníků. Summit tak tvoří aktivní komunitu mladých lidí zajímajících se o svět okolo sebe a pomáhá tím rozvoji občanské společnosti.

Součástí Summitu jsou Modely OSN, NATO a EU. Modely OSN a NATO jsou pro středoškoláky, Model EU pro vysokoškoláky. Do Modelu NATO se hlásí jednotlivci a jednání probíbahají v angličtině.

Organizace projektu stojí na týmu více než 60 dobrovolníků, kteří jej tvoří ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Pořadatelem Summitu je Asociace pro mezinárodní otázky (AMO), nevládní nezisková organizace jejímž posláním je přispívat k hlubšímu porozumění mezinárodnímu dění.

Přihlašování na Summit probíhá do 29. září 2019 v případě Modelů OSN a NATO a do 6. října v případě Modelu EU. Všechny potřebné informace naleznete na www.studentsummit.cz.

Committees

UNSC
DISEC
ECOFIN
SOCHUM
SPECPOL
HRC
UNEA
Model NATO
Model EU
UNSC
DISEC
ECOFIN
SOCHUM
SPECPOL
HRC
UNEA
Model NATO
Model EU