PSS 2019

Prague Student Summit

  • Prague, Czechia
  • VŠE v Praze + Kongresové Centrum Praha
  • Oct 26 - Mar 29, 2020
  • 355 Delegates

---

For more information in English please visit: https://www.studentsummit.cz/en/about/

Ambicí Summitu je rozvíjet zvídavost středoškoláků i vysokoškoláků o mezinárodním dění, schopnost kultivovaně a sebevědomě diskutovat, vyjednávat a tvořit si vlastní informovaný názor.


Pražský studentský summit je největší a nejvýznamnější vzdělávací projekt svého druhu ve střední Evropě. Za 25 let své existence nadchl doslova tisíce svých účastníků. Summit tak tvoří aktivní komunitu mladých lidí zajímajících se o svět okolo sebe a pomáhá tím rozvoji občanské společnosti.

Součástí Summitu jsou Modely OSN, NATO a EU. Modely OSN a NATO jsou pro středoškoláky, Model EU pro vysokoškoláky. Do Modelu NATO se hlásí jednotlivci a jednání probíbahají v angličtině.

Organizace projektu stojí na týmu více než 60 dobrovolníků, kteří jej tvoří ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Pořadatelem Summitu je Asociace pro mezinárodní otázky (AMO), nevládní nezisková organizace jejímž posláním je přispívat k hlubšímu porozumění mezinárodnímu dění.

Přihlašování na Summit probíhá do 29. září 2019 v případě Modelů OSN a NATO a do 6. října v případě Modelu EU. Všechny potřebné informace naleznete na www.studentsummit.cz.


Organizers

Country Matrix
Committees
UNSC
UNSC
DISEC
DISEC
ECOFIN
ECOFIN
SOCHUM
SOCHUM
SPECPOL
SPECPOL
HRC
HRC
UNEA
UNEA
Model NATO
Model NATO
Model EU
Model EU